İletişim Bilgileri
İzmir Psikolog Doğan Tura
İzmir Psikolog

Sık Sorulan Sorular

resim
İzmir Psikolog Yardımı Nasıl Alınır?

Anka Psikoloji merkezimizin tüm psikologları alanında tecrübeli kişilerdir. Psikologlarımız ve hizmetlerimiz ile alakalı bilgi alabilmek için ön görüşme için telefon üzerinden bizi arayabilirsiniz.

İzmir En İyi Psikolog Kimlerdir?

Biz uzmanlarımız ile çıktığımız bu süreçte en iyi psikolog olma yolunda hedefimiz olarak belirledik. Bu süreçte yüz yüze ve online terapi hizmeti alabilirsiniz.

Anka Psikoloji Merkezinde EMDR Yapıyor mu?

Merkezimizde EMDR terapisi konusunda karmaşık EMDR terapistleri ile yüz yüze ve online EMDR terapi hizmeti alabilirsiniz.

İzmir Terapi Ücretleri Ne Kadar?

İzmir terapi ücretleri seans süresi, deneyim, çalışma konuları ve konuma göre değişiklikler göstermektedir. Seans ücretleri konusunda daha detaylı bilgi almak için whatsapp veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmir Psikolog Neler Yapar?

İzmir’de psikolog olarak çalışma alanlarımız; bireysel, ergen, yetişkin, ve çift terapileri hizmeti vermekteyiz.

Aldığım Terapiler Ne Kadar Sürmektedir?

Alacak olduğunuz terapi hizmetleri kişinin yaşam öyküsüne göre şekillenmektedir.

Psikolog İlaç Yazabilir Mi?

Psikologlar tıp eğitimi almadığı için ilaç yazamazlar. Bunun için psikiyatri uzmanına yönlendirilir.

Anka Psikoloji Merkezi ile Psikolojik Destek Artık Yakınınızda!

Anka Psikoloji Merkezi, duygusal sağlığınızı desteklemek ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeniz için buradadır. Uzmanlıkları ve deneyimleri ile size yardımcı olacak olan İzmir Bayraklı’da bulunan kliniğimizdeki psikologlar, duygusal zorluklarınızı ele almanıza yardımcı olabilirler. İhtiyaçlarınıza uygun bir İzmir psikolog seçerek, daha sağlıklı bir geleceğe adım atabilirsiniz.

Psikologlara İhtiyacım Olduğunda Nasıl İletişim Kurabilirim?

İzmir psikolog kadromuza ulaşmak için İletişim bölümümüzde bulunan telefon veya e-posta üzerinden iletişim kurabilirsiniz. İlk adımı atarak bir randevu talep edebilirsiniz.

İzmir Dışında Yaşayanlar da İzmir Psikologlarından Hizmet Alabilir mi?

Evet, İzmir dışında yaşayanlar da çevrimiçi terapi seçenekleri ile İzmir psikolog Doğan Tura’dan hizmet alabilirler. İnternet aracılığıyla terapi seansları düzenlemek mümkündür.

Psikolog İzmir Hizmetleri Ne Kadar Süre Devam Eder?

Psikolog İzmir hizmetlerinin süresi, danışanın ihtiyaçlarına ve hedeflerine bağlı olarak değişebilir. Kısa dönemli veya uzun dönemli terapi seansları planlanabilir.

İzmir Psikolog Hizmetleri Neleri Kapsar?

İzmir psikologları bireysel terapi, çift terapisi, aile danışmanlığı, ergen danışmanlığı gibi hizmetler sunar. Bu terapiler, duygusal sağlığınızı desteklemek amacıyla çeşitli alanlarda yardımcı olabilir.

İzmir Psikolog Nasıl Seçilmelidir?

İzmir psikolog seçerken deneyim, iletişim becerileri, uzmanlık alanları ve referansları dikkate almalısınız. İlk görüşme sırasında uyum sağlayıp sağlamadığınızı da gözlemlemek önemlidir.

Terapilerin Süresi Ne Kadardır?

Terapilerin süresi genellikle 50-60 dk arasında sürmektedir.

image