İletişim Bilgileri
İzmir Psikolog Doğan Tura
İzmir Psikolog

Kemalpaşa Psikolog

resim
Kemalpaşa psikolog almış olduğu eğitim ve deneyimi ile ilçede yaşayan kişilere psikolojik danışmanlık merkezinde hizmet veriyor. Psikologlar kişilerin duygusal ve davranışsal bozukluklarının tedavisinde önemli bir yer bulurlar. Her insan hayatının bir bölümünde psikolojik sorunlar yaşayabilir. Böyle durumlarda ise kişi kendini yalnız hissetmemeli ve sorunlarını tek başına çözmeye çalışmamalıdır. Bütün rahatsızlıklarda olduğu gibi psikolojik rahatsızlıklarda da erken teşhis ve tedavi çok daha başarılı sonuçlar alınmasını sağlar. 
Bireylerin sağlıklı bir psikolojiye sahip olmaları toplum sağlığı için de önemlidir. Uzman psikolog tercih eden danışanlarını anlıyor, onları asla yargılamadan, sağlıklı iletişim kurarak ve doğru terapi yöntemleri ile destek veriyor. Psikolojik sorunlarının çözümünde olduğu gibi ayrıca önemli kararları daha sağlıklı vermek için de merkezden destek alabilirsiniz. 

Kemalpaşa Psikolog Hizmetleri


Kemalpaşa psikolog hizmetleri her yaş grubundan danışana uygun olan terapi yöntemleri ile başarıyla merkezde sunuluyor. Psikoterapi psikolojide önemli bir yer tutar. Pek çok psikolojik rahatsızlığın tedavisinde etkin olarak kullanılır. Sizlerle yapılan ön görüşmede sorunu ve çözümü için en uygun olan terapi yöntemini tespit edilir. Psikolog Doğan Tura sunduğu hizmetleriyle şu sorunların çözümünde önemli katkılar sunmaktadır:
Stres
Depresyon
Travma sonrası stres bozukluğu
Anksiyete ve takıntılar
Sosyal uyum sorunları
Ebeveyn sorunları
Cinsel taciz ve şiddet
Yas ve ayrılık süreci
Öfke kontrolü
Yeme bozuklukları
Uyku bozuklukları
Madde ve alkol bağımlılığı 

Kemalpaşa Psikolog Tavsiye


Kemalpaşa psikolog tavsiye konusunda yapılan araştırmada Uzman psikolog Doğan Tura hizmet kalitesi ile öne çıkmayı başarıyor. Merkeze gelen danışanlarının hayatın getirdiği güçlük ve sorunları kabul ederek baş etme yeteneği kazanmasını sağlıyor. Bilinç altınıza attığınız sorunlarınızla yüzleşebilir ve bunlar hakkında konuşabilirsiniz. Kişisel gelişiminizi tamamlayabilir daha mutlu, huzurlu ve başarılı bir yaşama sahip olabilirsiniz. 
Psikolojik danışmanlık alarak duygularınızı anlamlandırma ve bunları kontrol etme yetisini kazanabilirsiniz. Psikolojik danışmanlık hizmeti alarak yalnız olmadığınızı görebilirsiniz. Sizin ya da çevrenizdeki kişilerin psikolojik destek almaya ihtiyacı olması halinde iletişime geçebilirsiniz. Böylece yaşadığınız sorunlardan kurtulmak için ilk ve en önemli adımı atabilirsiniz. 

Kemalpaşa Psikolog