İletişim Bilgileri
İzmir Psikolog Doğan Tura
İzmir Psikolog

Psikolog Doğan Tura

resim

Psikolog Doğan Tura

Anka Psikoloji Merkezi 2019 yılında kurulmuş olan uzman, etik ilkelere bağlı ve tecrübeli uzmanlardan oluşmuştur.

Kurucu İzmir Psikolog Doğan Tura ve uzman ekibiyle birlikte İzmir Bayraklı ve Manisa Turgutlu da çalışmalarımızı Uzman kadromuz ve deneyimimizle birlikte danışanlarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İzmir psikolog ve Manisa psikolog aramaları ile ilgili birçok kişiye çocuk, ergen, yetişkin ve çift terapi hizmeti sağladık.

İzmir’de ve Manisa’da psikolog olarak en çok tavsiye psikolog hizmeti olarak Anka Psikoloji Merkezimiz yüz yüze ve online terapi hizmetleri gerçekleştirmektedir.

İzmir Psikolog Hakkında


İzmir psikolog ofisi olarak en fazla yüz yüze ve online terapi alan merkezimiz İzmir’in Bayraklı ilçesinde merkezimiz kurulmuştur. İzmir en iyi psikolog olarak merkezimiz kullandığı terapi teknikleriyle ve yaklaşımlarıyla İzmir psikolog olarak merkezimizi referans olarak alabilirsiniz.

İzmir psikolog olarak İzmir Anka Psikoloji Merkezimin çalışma alanları; Bireysel, ergen, yetişkin, cinsel terapi ve çift terapileri ile en iyi hizmeti alabilirsiniz. Seanslarımız yaklaşık olarak 50 dk sürmektedir. İzmir il sınırları içerisinde sadece değil, şehir dışından olan danışanlarımız için de online terapi imkanlarımız mevcuttur.

Hayatın karmaşıklığına karşı içsel dengeyi sağlamak ve daha olumlu bir ruh haline sahip olmak isteyenlere hitap ediyoruz. İzmir Uzman Psikolog Doğan Tura olarak, kişisel gelişiminizi desteklemek amacıyla profesyonel psikolojik danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Psikolog Doğan Tura
image
image
image
image
image